+370 655 68655 sales@sergelfinance.lt

Faktoringas

Klasikinis faktoringas

Situacija:

Jūsų įmonė parduoda prekes ar paslaugas pirkėjui. Pagal sutartį pirkėjas išrašytą sąskaitą faktūrą apmoka tik po 30 dienų, tačiau pinigai Jums reikalingi jau dabar. Tokioje situacijoje į pagalbą ateina SERGEL finance siūlomas faktoringas. Mes įvertiname Jūsų pirkėjo (debitoriaus) mokumą, o Jums pervedame iki 90% sąskaitoje nurodytos sumos per 24 valandas. Po 30 dienų, kuomet Jūsų pirkėjas apmoka sąskaitą, Jums pervedame likusią neišmokėtą sąskaitos dalį. Tuo pačiu laikotarpiu Jūs galite ir toliau finansuotis kitų pirkėjų sąskaitas, taip užtikrinant nenutrūkstamus pinigų srautus įmonės plėtrai.

Klasikinis4

Tylusis faktoringas

Situacija:

Jūsų įmonė parduoda prekes ar paslaugas pirkėjui. Pagal sutartį Jūsų pirkėjas išrašytą sąskaitą faktūrą apmoka tik po 30 dienų, tačiau pirkėjas nesutinka, kad sąskaitų reikalavimas būtų perduotas tretiems asmenims. Tokioje situacijoje į pagalbą ateina „SERGEL finance“ siūlomas tylusis faktoringas. Mūsų profesionalų komanda įvertina Jūsų įmonės mokumą ir suteikia galimybę finansuotis norimas sąskaitas pervedant iki 90% sąskaitoje nurodytos sumos. Jūs įvykdote įsipareigojimus pirkėjui ir po 30 dienų, kuomet Jums pirkėjas apmoka sąskaitą, Jūs grąžinate nesudengtą sumos dalį SERGEL finance.

Tylusis

Būsimasis faktoringas

Situacija:

Jūsų įmonė turi prekių ar paslaugų užsakymą, tačiau neturi pakankamai apyvartinių lėšų sėkmingam šio užsakymo įvykdymui. SERGEL finance profesionalų komanda įvertina Jūsų ir Jūsų pirkėjo bei tiekėjo mokumą bei galimas gamybos ir pristatymo laiko sąnaudas, kitas rizikas. SERGEL finance perveda Jums iki 80% tiekėjo išrašytos sąskaitos sumos. Jūs sėkmingai įvykdote prekių ar paslaugų užsakymą pirkėjui. Suėjus terminui ir gavus apmokėjimą iš pirkėjo, sumos likutis pervedamas Jūsų įmonei.

Busimojo_reikalavimo

Gaukite faktoringo pasiūlymą

Paraiška
1000EUR
1000EUR500000EUR
Gaukite savo įmonei pritaikytą faktoringo pasiūlymą. Mūsų finansų ekspertai su Jumis susisieks per kelias valandas.
Sergel finance white
SERGEL finance – tai Jūsų naujasis verslo partneris, padedantis augti Jūsų verslui surandant palankiausią finansavimo sprendimą.

Faktoringas

Sergel finance

Pagalba

SERGEL finance. Visos teisės saugomos.

Sprendimas sbyte